یوسف زمانی-Yousef Zamani

یوسف زمانی

یوسف زمانی خواننده معروف و مشهور این روزهای عرصه موسیقی متولد 14 تیرماه سال 1371 در تهران هست. وی که در رشته مدیریت بازرگانی در دانشگاه مشغول به تحصیل شد پس از مدتی و عدم علاقه کافی به این رشته تحصیلی با تغییر گرایش به رشته استودیو رفت و در این زمینه مشغول به تحصیل شد.
به گفته یوسف زمانی در ابتدا به صورت مبتدی وارد عرصه موسیقی شد و در ابتدا با مخالفت خانواده روبرو شده بود و از این کار وی رضایتی نداشتند و این مخالفت ها ادامه داشت تا زمانی که برای اولین بار در دورانی که در خدمت سربازی بود وارد برنامه ی زنده ی تلوزیونی شد. پس از آن مخالفت های خانواده اش کاهش یافت و خانواده اش متوجه شده اند که وی در زمینه موسیقی و آهنگ استعداد فراوانی دارد.

کانال رسمی یوسف زمانی در تلگرام
پیج رسمی یوسف زمانی در اینستاگرام
biography Yousef Zamani photo Yousef Zamani download music Yousef Zamani download album Yousef Zamani download music video Yousef Zamani download video Yousef Zamani concert Yousef Zamani Yousef Zamani یوسف زمانی آهنگ یوسف زمانی تیتراژ یوسف زمانی ریمیکس یوسف زمانی آهنگ جدید یوسف زمانی موزیک یوسف زمانی موزیک جدید یوسف زمانی فول آرشیو یوسف زمانی آرشیو یوسف زمانی موزیک ویدئوهای یوسف زمانی موزیک ویدیو های یوسف زمانی ویدئو های یوسف زمانی ترانهیوسف زمانی متن ترانه های یوسف زمانی بیوگرافی یوسف زمانی عکس های یوسف زمانی

آهنگ های یوسف زمانی

موزیک ویدئو های یوسف زمانی

دسترسی آسان

جدیدترین آهنگ ها

جدیدترین ویدئو ها

جدیدترین آلبوم ها

صفحه نخست دانلود آهنگ موزیک ویدئو دانلود آلبوم متن آهنگ هنرمندان
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به رسانه ملو وب می باشد.