مهرزاد امیرخانی-Mehrzad Amirkhani

مهرزاد امیرخانی

مهرزاد امیرخانی (متولد ۱۴ شهریور ۱۳۶۲ در تهران) شاعر، ترانه سرا و خواننده ایرانی است.
مهرزاد امیرخانی ترانه سرا و شاعر جوان ایرانی است که علاوه بر ترانه سرایی گاهگاهی به کار خوانندگی نیز می پردازد. مهرزاد امیرخانی هم اکنون نیز ساکن محله ستارخان تهران است . مهرزاد امیرخانی تحصیلاتش را در رشته نرم افزار نیمه کاره رها کرد.
مهرزاد امیرخانی از 15 سالگی کیبورد و پیانو را با استادی آرش معظمی یاد گرفت و اولین ترانه هایش را در دوران هنرستان نوشته است. مشوق و استاد مهرزاد امیرخانی در زمینه ترانه سرایی هادی طباطبایی بوده است.
مهرزاد امیرخانی علاوه بر ترانه سرایی و خوانندگی دوره بازیگری را نیز زیرنظر امین تارخ گذرانده است.در کنار ترانه سرایی اولین آلبوم او به نام کابوس در سال ۱۳۹۰ منتشر شد . در سال ۱۳۹۲ تک ترکهای «بی خوابی» و «اشتباه» با موزیک ویدیو منتشر شدند. در سال ۱۳۹۳ و ۱۳۹۴ تک آهنگای «باشه»، «معلومه»، «حرفای تو دلی» و «دنیا دنیا» که ترانه ایست تقدیم به خاطرات او با مرتضی پاشایی منتشر شدند. در سال ۱۳۹۴ همکاری خود را با شرکت ترانه شرقی و همخوانی خود را با آرمان امامی شروع کرد.همکاری مهرزاد امیرخانی با مرتضی پاشایی در زمینه موسیقی پاپ شکل گرفت. آشنایی مهرزاد امیرخانی و مرتضی پاشایی در سال ۱۳۸۶ در شرکتی که او قرارداد ترانه سرایی و مرتضی قرارداد آهنگ سازی و خوانندگی داشت شروع شد.اولین ترانه مهرزاد به نام «آدم آهنی» را مرتضی در این شرکت خواند از سال ۱۳۸۹ شروع به انتشار آهنگ‌ها در اینترنت کردند. امیرخانی و پاشایی در سال ۱۳۹۱ با انتشار آهنگ و آلبوم یکی هست با ترانه‌های مهرزاد امیرخانی و آهنگسازی و اجرای مرتضی پاشایی به شهرت رسیدند. همکاری این تیم هنری در ۲۳ آبان ۱۳۹۳ به علت درگذشت مرتضی از سرطان معده در ۳۰ سالگی به پایان رسید.

کانال رسمی مهرزاد امیرخانی در تلگرام
پیج رسمی مهرزاد امیرخانی در اینستاگرام
biography Mehrzad Amirkhani photo Mehrzad Amirkhani download music Mehrzad Amirkhani download album Mehrzad Amirkhani download music video Mehrzad Amirkhani download video Mehrzad Amirkhani concert Mehrzad Amirkhani Mehrzad Amirkhani مهرزاد امیرخانی آهنگ مهرزاد امیرخانی تیتراژ مهرزاد امیرخانی ریمیکس مهرزاد امیرخانی آهنگ جدید مهرزاد امیرخانی موزیک مهرزاد امیرخانی موزیک جدید مهرزاد امیرخانی فول آرشیو مهرزاد امیرخانی آرشیو مهرزاد امیرخانی موزیک ویدئوهای مهرزاد امیرخانی موزیک ویدیو های مهرزاد امیرخانی ویدئو های مهرزاد امیرخانی ترانهمهرزاد امیرخانی متن ترانه های مهرزاد امیرخانی بیوگرافی مهرزاد امیرخانی عکس های مهرزاد امیرخانی

آهنگ های مهرزاد امیرخانی

موزیک ویدئو های مهرزاد امیرخانی

دسترسی آسان

جدیدترین آهنگ ها

جدیدترین ویدئو ها

جدیدترین آلبوم ها

صفحه نخست دانلود آهنگ موزیک ویدئو دانلود آلبوم متن آهنگ هنرمندان
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به رسانه ملو وب می باشد.