محسن ابراهیم زاده-Mohsen Ebrahimzadeh

محسن ابراهیم زاده

محسن ابراهیم زاده خواننده و آهنگساز موسیقی پاپ 17 شهریورماه سال 1366 در تربت حیدریه متولد شد.این خواننده کشورمان بعد از چند سال زندگی در تربت حیدریه راهی کرج شد و بعد از آن در تهران ساکن شد.محسن ابراهیم زاده در سن نوجوانی قاری قرآن بود و بعد از آن به موسیقی گرایش پیدا کرد و به آموزش موسیقی نزد استادان به نام این حوزه پرداخت.این خواننده پاپ که این روزها طرفداران زیادی دارد از هواداران دوآتیشه تیم فوتبال پرسپولیس است.محسن ابراهیم زاده از دوران کودکی به خواندن علاقه مند بود و علاقه او ابتدا به شکل دیگری بروز کرد و از 14 سالگی به عنوان قاری قرآن شناخته شد.این خواننده جوان از حدود سال 88 تعلیم موسیقی را نزد استاد نیکنام آغاز کرد و اولین ملودی اش را با عنوان هنوزم وقتی میخندی که بازخوانی از ترک تورج شعبان خانی بود را منتشر کرد.
محسن ابراهیم زاده را اغلب مخاطبان تلویزیون با تیتراژی که برای برنامه مهتاب خواند می شناسند.
این خواننده پاپ اولین بار در سال 96 آهنگ سال نو را به عنوان تیتراژ برنامه مهتاب را برای شبکه پنج سیما خواند و با این آهنگ به شهرتی بیش از پیش دست یافت.
محسن ابراهیم زاده در ساخت آهنگ هایش از حضور تنظیم کننده ها و ترانه سراهای بسیاری استفاده کرده است.
بیشترین همکاری محسن ابراهیم زاده در تنظیم آثارش با هنرمندانی چون مصطفی مومنی، معین راهبر، میثم اکبری، امین کاوه، شهاب اکبری و... بوده است.
ترانه آثار محسن ابراهیم زاده را افرادی چون مجید صالحی، مریم حیدرزاده، امین کاوه، امید آقاجانی، علی بحرینی و... سروده اند.
اولین کنسرت محسن ابراهیم زاده شهریورماه سال 1394 در شهر کرج برگزار شد و دو سال بعد یعنی در دی ماه سال 96 برای دومین بار در سالن میلاد روی صحنه رفت و بعد از آن در شهرهای مختلف به برگزاری کنسرت اقدام کرد.مهدی کرد مدیر برنامه و مسئول برگزار کنسرت و از دوستان نزدیک زده یاد مرتضی پاشایی بود که باعث شناخت مرتضی پاشایی شد و بعد از این خواننده ارتباط صمیمی با محسن ابراهیم زاده دارد.ارتباط بین محسن ابراهیم زاده و مهدی کرد فراتر از رابطه کاری است و دوستی نزدیک باعث شد تا بسیاری از مردم از محسن ابراهیم زاده به عنوان خواننده ای که جا پای مرتضی پاشایی میگذارد یاد کنند.

کانال رسمی محسن ابراهیم زاده در تلگرام
پیج رسمی محسن ابراهیم زاده در اینستاگرام
biography Mohsen Ebrahimzadeh photo Mohsen Ebrahimzadeh download music Mohsen Ebrahimzadeh download album Mohsen Ebrahimzadeh download music video Mohsen Ebrahimzadeh download video Mohsen Ebrahimzadeh concert Mohsen Ebrahimzadeh Mohsen Ebrahimzadeh محسن ابراهیم زاده آهنگ محسن ابراهیم زاده تیتراژ محسن ابراهیم زاده ریمیکس محسن ابراهیم زاده آهنگ جدید محسن ابراهیم زاده موزیک محسن ابراهیم زاده موزیک جدید محسن ابراهیم زاده فول آرشیو محسن ابراهیم زاده آرشیو محسن ابراهیم زاده موزیک ویدئوهای محسن ابراهیم زاده موزیک ویدیو های محسن ابراهیم زاده ویدئو های محسن ابراهیم زاده ترانهمحسن ابراهیم زاده متن ترانه های محسن ابراهیم زاده بیوگرافی محسن ابراهیم زاده عکس های محسن ابراهیم زاده

آهنگ های محسن ابراهیم زاده

موزیک ویدئو های محسن ابراهیم زاده

دسترسی آسان

جدیدترین آهنگ ها

جدیدترین ویدئو ها

جدیدترین آلبوم ها

صفحه نخست دانلود آهنگ موزیک ویدئو دانلود آلبوم متن آهنگ هنرمندان
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به رسانه ملو وب می باشد.