بابک جهانبخش-Babak Jahanbakhsh

بابک جهانبخش

بابک جهانبخش ، متولد فروردین سال 1362 برابر با 21 مارس 1983 در بوخوم آلمان است. نام اصلی و شناسنامه ای او علی جهانبخش است. بابک جهانبخش فعالیت خود را از سال 1384 شروع کرده و تاکنون از پرطرفدارترین خواننده ها و موزیسین ها بشمار می رود. مدرک تحصیلی بابک جهانبخش دیپلم تجربی است.
پدر و مادر بابک جهانبخش ایرانی هستند ولی بدلیل تحصیلات پدرش در آلمان وی در بوخوم متولد شد. بابک جهانبخش یک خواهر کوچکتر دارد.
بابک جهانبخش از 5 سالگی نوازندگی پیانو را زیر نظر استاد آلمانی در مدرسه موسیقی آزاد شهر بوخوم آغاز کرد و بعد از تحصیلات پدرش و پس از بازگشت به ایران علاقه خود را به موسیقی بیشتر دید و به صورت جدی تر موسیقی شرقی را دنبال کرد.
پدر یکی از دوستان او استاد مسعود میردامادی صدای او را شنید و با تایید استعداد و صدای بابک جهانبخش بهترین مشوق او شد و این باعث شد تا بابک جهانبخش شروع خیلی حرفه ای را آغاز کند و دوره های آموزشی جدید را طی کرد و در سال 76 مجوز رسمی خود را از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران دریافت کرد که در آن زمان با تایید محمد علی معلم همراه بود و در همان سال یک کار را برای صدا و سیما ضبط نمود.

پیج رسمی بابک جهانبخش در اینستاگرام
biography Babak Jahanbakhsh photo Babak Jahanbakhsh download music Babak Jahanbakhsh download album Babak Jahanbakhsh download music video Babak Jahanbakhsh download video Babak Jahanbakhsh concert Babak Jahanbakhsh Babak Jahanbakhsh بابک جهانبخش آهنگ بابک جهانبخش تیتراژ بابک جهانبخش ریمیکس بابک جهانبخش آهنگ جدید بابک جهانبخش موزیک بابک جهانبخش موزیک جدید بابک جهانبخش فول آرشیو بابک جهانبخش آرشیو بابک جهانبخش موزیک ویدئوهای بابک جهانبخش موزیک ویدیو های بابک جهانبخش ویدئو های بابک جهانبخش ترانهبابک جهانبخش متن ترانه های بابک جهانبخش بیوگرافی بابک جهانبخش عکس های بابک جهانبخش

آهنگ های بابک جهانبخش

موزیک ویدئو های بابک جهانبخش

دسترسی آسان

جدیدترین آهنگ ها

جدیدترین ویدئو ها

جدیدترین آلبوم ها

صفحه نخست دانلود آهنگ موزیک ویدئو دانلود آلبوم متن آهنگ هنرمندان
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به رسانه ملو وب می باشد.