احمدرضا شهریاری-Ahmadreza Shahriari

احمدرضا شهریاری

احمدرضا شهریاری متخلص به احمد سلو متولد یازده آبان 67 می باشد. احمد سلو از دوران کودکی علاقه زیادی به موسیقی داشت و از سن 18 سالگی وارد عرصه موسیقی شد.

احمدرضا شهریاری از سال 84 آهنگسازی را به صورت آکادمیک فرا گرفت و از سال 86 شروع به کار حرفه ای در این زمینه کرد. در این مدت مشغول به تنظیم و اهنگسازی برای خوانندگان مختلفی بود تا اینکه سال 88 خودش علاقه به خوانندگی پیدا کرد و شروع به ساختن موزیک برای خودش کرد.

میمیرم، زخم کاری، آخرین بار، بی خداحافظ، و هنوزم دوست دارم از جمله قطعاتی بود که از احمد سلو منتشر شد و توانست مورد توجه قرار بگیرد. تا اینکه در سال ۹۱ اولین قطعات خود را پخش کرد و با استقبال خوب مردم مواجه شد و در سال 92 با‌ قراردادی که با شرکت آوای مهر میهن بست تولید اولین آلبوم رسمی خودش را آغاز کرد. ‌پس از اخذ مجوزهای لازم از مرکز موسیقی وزارت ارشاد آلبوم اولش به نام ،«اخرین بار» در بازار موسیقی کشور منتشر شده است.»

کانال رسمی احمدرضا شهریاری در تلگرام
پیج رسمی احمدرضا شهریاری در اینستاگرام
biography Ahmadreza Shahriari photo Ahmadreza Shahriari download music Ahmadreza Shahriari download album Ahmadreza Shahriari download music video Ahmadreza Shahriari download video Ahmadreza Shahriari concert Ahmadreza Shahriari Ahmadreza Shahriari احمدرضا شهریاری آهنگ احمدرضا شهریاری تیتراژ احمدرضا شهریاری ریمیکس احمدرضا شهریاری آهنگ جدید احمدرضا شهریاری موزیک احمدرضا شهریاری موزیک جدید احمدرضا شهریاری فول آرشیو احمدرضا شهریاری آرشیو احمدرضا شهریاری موزیک ویدئوهای احمدرضا شهریاری موزیک ویدیو های احمدرضا شهریاری ویدئو های احمدرضا شهریاری ترانهاحمدرضا شهریاری متن ترانه های احمدرضا شهریاری بیوگرافی احمدرضا شهریاری عکس های احمدرضا شهریاری

آهنگ های احمدرضا شهریاری

دسترسی آسان

جدیدترین آهنگ ها

جدیدترین ویدئو ها

جدیدترین آلبوم ها

صفحه نخست دانلود آهنگ موزیک ویدئو دانلود آلبوم متن آهنگ هنرمندان
تمامی حقوق این وبسایت متعلق به رسانه ملو وب می باشد.